Je staat op het punt om data bij DANS te deponeren. Hiermee zorgen we samen voor duurzame toegang tot jouw onderzoeksdata.

Deze webpagina biedt informatie over het deponeren van gegevens. Het deponeer-proces is niet voor alle repositories gelijk. DANS is bezig zijn legacy repository (EASY) te vervangen door domeinspecifieke data stations.

Archeologische datasets worden gedeponeerd in het DANS Data Station Archaeology. Datasets uit de sociale en geesteswetenschappen worden gedeponeerd in het DANS Data Station Social Sciences and Humanities. Voor het deponeren in  een van deze data stations gelden de volgende richtlijnen:

  1. Voor het deponeren
  2. Tijdens het deponeren
  3. Na het deponeren

EASY wordt gebruikt voor alle andere deponeringen die nog niet zijn geaccepteerd in een DANS Data Station.  

Voor deponering naar EASY volg je deze drie stappen:

  1. Voor het deponeren
  2. Tijdens het deponeren
  3. Na het deponeren

 

© DANS. R.5.1 Versie 1.1,  27 maart 2023