Data Station Archaeology

Dit data station stelt je in staat om data te deponeren en naar data te zoeken binnen het domein archeologie.

Heb je een vraag, kijk bij de veelgestelde vragen of stuur je vraag naar Data Station Manager Hella Hollander.

Data zoeken

Hella Hollander

Data Station Manager
Archaeology
Stel je vraag
Vul het formulier in zodat we je vraag kunnen beantwoorden.
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Je naam(Vereist)

Nieuws

DANS heeft de kaartfunctie van het Data Station Archaeology vernieuwd. Wanneer mensen zoeken op een bepaald onderwerp, bijvoorbeeld uit een specifieke periode, krijgen ze een lijst met datasets te zien waarvan de locatie visueel wordt weergegeven via het tabblad Map en daar verder kan worden bekeken.

Dit jaar viert DANS zijn twintigjarig bestaan. Een mooie gelegenheid om stil te staan bij de weg die we samen met onderzoekers en instellingen hebben afgelegd – én bij wat daaruit is voortgekomen. In deze jubileumreeks kijken we terug op belangrijke momenten en verbinden we die met het heden.

In dit eerste artikel nemen we je mee langs een mooi groeiverhaal: van 10.000 datasets in 2009 naar ruim 329.000 nu.

De deponeerhandleiding van DANS heeft een grondige update gekregen. Deze vernieuwde versie ondersteunt onderzoekers en data professionals nog beter bij het voorbereiden voor en het deponeren en onderhouden van onderzoeksdata in de DANS Data Stations 

Samenwerkingen

Sorry, No posts.

Foto Data Station Archaeology met dank aan Omroep Zeeland